április 18. csütörtök, Andrea, Ilma

Jól indul az ősz az újbudai Kyokushin karatésoknál

Újbuda   |   2015, október 10 - 12:50
Nyomtatóbarát változatSend by email

Eddig két versenyen vettek részt az újbudai Kyokushin karatésok az őszi versenyidőszakban, mindkét helyről dobogós helyezésekkel tértek haza. A Budai Harcművész SE Újbudai csapatánál folyamatos a felvétel.

Kiváló formában léptek tatamira Újbuda Kyokushin karatésai az őszi versenyszezonban, köszönhetően annak, hogy nyáron is volt lehetőség az edzésekre. Szeptember 19-én a III. Komló kupán 13 egyesület, 120 versenyzője között indultak az újbudaiak küzdelemben, formagyakorlatban és csoportos formagyakorlatban is.

Eredmények:

• Lestál Fanni, 13-14 éves lány küzdelem - 1. helyezett, formagyakorlat 1. helyezett
  • Fris Norbert, 13-14 éves fiú küzdelem - 1. helyezett
  • Szeitz Adrienn, 13-14 éves lány küzdelem - 2. helyezett
  • Gergely Henrietta, 11-12 éves lány formagyakorlat - 3. helyezett
  • Nagy Nóra Melinda, 9-10 éves lány formagyakorlat - 4. helyezett
  • Csoportos formagyakorlat 4. helyezés (csapattagok: Szeitz Adrienn, Gergely Henrietta, Nagy Nóra Melinda)

Október 3-án a X. Almásfüzitő kupán 19 újbudai sportoló vett részt, és küzdött meg 15 egyesület hasonló korú, tapasztalatú és súlyú versenyzőjével körmérkőzésen. Volt akinek ez volt az első nagyobb versenye, ketten pedig a legharcosabb különdíjat szerezték meg.