|     |
április 25. csütörtök, Márk

Harcban is kiemelkedő a békési tűzoltó

Újbuda   |   2019, február 20 - 14:39Nyomtatóbarát változatSend by email

Brandt Roland tűzoltó őrmester a XI. kerületi Hivatásos Tűzoltóparancsnokság beavatkozói állományának tagja halmozza a sporteredményeket, hivatása mellett Jiu Jitsu sportágban is kiemelkedő teljesítményt nyújt. Legközelebb április 9-én, az IBJJF Budapest Open tornán bizonyítja rátermettségét.

A másfél éve sportoló tűzoltó eddig több magyar bajnokságon is helyt állt. Tavaly a XIV. Brazilian Jitsu Hungarian Open tornán szerzett három kategóriában aranyérmet, valamint a Ju Jitsu Magyar Bajnokság magyar bajnoka lett a 94 kilogrammosok kategóriájában.

A Zathureczky Zsolt által felkészített, Carlson Gracie D-8 Team színeiben induló versenyző a nemrég megrendezett Global Grappling Budapest tornán is indult három kategóriában: haladó férfi Gi – 100 kg kategóriában aranyérmet, haladó férfi NoGi – 100 kg kategóriában: ezüstérmet, valamint Gi Open – 80+ kategóriában bronzérmet szerzett.

A versenyző legközelebb április 9-én, az IBJJF Budapest Open tornán bizonyítja majd rátermettségét.