április 19. péntek, Emma

Ismét országos siker az Újbudai Kyokushin Karatésoknál

Újbuda   |   2015, november 25 - 11:29
Nyomtatóbarát változatSend by email

Idén tizenkét újbudai versenyző vett részt a Magyar Kyokushin Karate Szervezet Utánpótlás Magyar Bajnokságán november 14-én. Ugyanezen a napon a váci II. Hinomoto kupán két újbudai versenyző ért el dobogós helyezést.

A legrangosabb őszi gyerekversenyre 448 nevezés érkezett, kategóriánként jellemzően 20-30 versenyző közül kerültek ki a győztesek.

• Kiss Balázs, formagyakorlat legjobb 16,
  • Koncsik Bálint, formagyakorlat legjobb 16.

Szeitz Adrienn, Matuz Ágnes és Pável Zoé helyezés nélkül zárták a versenyt, de szépen helytálltak.

A gyerekek versenyével azonos napon a felnőtteknek Vácon rendezték meg a II. Hinomoto kupát. Ezen 2 újbudai versenyző tesztelte aktuális tudását: Milus Péter, senior 85 kg kategóriában 2 győzelemmel 3. helyezést ért el, míg Nagy Nóra Bíborka felnőtt 55 kg-ban C kategóriában 1. helyezett lett – tudtuk meg a Váczi Zoltántól, a Budai Harcművész SE tagja.